КП «Херсонкомунтранссервіс» розпочинає співпрацю з Херсонським політехнічним фаховим коледжем

Новини
👁 153

Розпочинається співпраця КП «Херсонкомунтранссервіс» із Херсонським політехнічним фаховим коледжем Державного університету «Одеська політехніка». Тепер студенти закладу здобуватимуть практичні навички на міському комунальному підприємстві. Вчора «Херсонкомунтранссервіс» з екскурсією відвідало 22 осіб, що навчаються за спеціальністю «Автомобільний транспорт». Майбутні механіки ознайомилися із роботою підприємства, його історією, цікавилися перспективами. Також  студенти відвідали офісну, ремонтну та автомобільну зони.

Під час екскурсії вони побачили автобуси, з якими доведеться працювати: ЕТАЛОНи, що були придбані у 2019 році, та АТАМАНи, які поповнили автопарк міста упродовж тижня.

«Співпраця із коледжем взаємовигідна, адже студенти підкріплять свої знання практичними навичками, а ми отримаємо в майбутньому якісно підготовлених механіків», – прокоментував заступник директора підприємства Ігор Токарєв.

Вам також може сподобатися

Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна-СВ» 17.06.2021
Оголошення про проведення громадських слухань (обговорень) проєкту регуляторного акта – рішення Херсонської міської ради «Про порядок отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Херсонської міської територіальної громади»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X