Корабельна райрада роз’яснює правила надання інформації на звернення та запити громадян

НовиниНовини ОТГ
👁 85

Протягом вересня до служби у справах дітей виконавчого комітету Корабельної  районної у місті ради звернулося 147 осіб.

Основні питання стосувалися питань соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Фахівці служби надали консультації батькам із зазначених питань, опрацювали 62 контрольних документи, з яких 30 – це відповіді на звернення громадян.

Крім цього, почастішали випадки звернень, у яких херсонці просять надати інформацію, яка знаходиться у володінні розпорядника.

Адже, якщо особа звертається з метою отримання інформації щодо колишнього чоловіка/дружини, щодо сплати/стягнення аліментів, по спадковій справі – таку інформацію можна запитувати лише компетентні органи/посадові особи в межах повноважень, визначених на нормативному рівні.

Також служба у справах дітей Корабельного району звертає увагу на наступне: у разі, якщо особа самостійно надсилає запит щодо даних про себе, запит повинен відповідати вимогам ЗУ «Про захист персональних даних» пункту 1частини 4-ї статті 16, а саме: зазначити прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання (місце перебування), реквізити документу, що посвідчує фізичну особу, яка подає запит.

Про тонкощі регулювання відносин щодо поширення інформації стосовно фізичних осіб, що є конфіденційною інформацією та персональними даними – роз’яснення від фахівців за посиланням: http://surl.li/aiulp

Вам також може сподобатися

Комісія з “архітектури” підняла питання купівлі теплоходів для потреб міста
Тарифи на тепло для населення цього опалювального сезону не будуть зростати

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X