Корабельна районна у місті Херсоні рада продовжує допомагати нужденним

Новини
👁 828

З першого дня воєнного стану, у Корабельному районі організована система допомоги біженцям, багатодітним сім’ям, особам з інвалідністю, лежачим хворим, одиноким особам похилого віку (які обмежені в русі), одиноким матерям в критичних умовах та іншим вразливим категоріям населення.

Станом на 08:00 ранку 10 березня виконавчим комітетом Корабельної районної у місті Херсоні ради було роздано:

🛑450 «Мінімальних продуктових наборів Життя» (певний набір продуктів, які складається відповідно до існуючих запасів), також 18 000 шт яєць та 2 220 тушок курей.

Крім того, щоденно роздається від 100 до 130 буханок хліба.

Фахівці районної ради опрацьовують всі заявки, які надходять через міський колцентр, а також через через голів 190 ОСББ та 38 квартальних комітетів.

За результатами звернень, разом із волонтерами району, організована щоденна доставка допомоги по мікрорайонах: Корабел, Шуменський, Старий Центр, Забалка, Комишанський старостинський округ.

Дуже важливо пам’ятати, що опрацьовується кожна заявка, але це займає певний час.

Також просимо врахувати те, що кількість людей, які терміново потребують допомоги дуже велика і тому просимо допомогти тим, хто потребує «Мінімальний продуктовий набір Життя» отримати його. Для цього просимо всіх херсонців взяти шефство над вашими сусідами, які опинилися в скрутному становищі!

Окремо наголошуємо, якщо ви погано почуваєтеся – звертайтесь до сімейного лікаря. Сьогодні в місті всі лікарні координуються, щоб медикаменти отримали ті, хто має критичну потребу.

Вам також може сподобатися

Херсонців закликають стати донорами крові
Степанівка зі світлом, водою й теплом

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X