Координаційна рада винесла на розгляд чергової сесії 110 питань

Новини
👁 246

Сьогодні відбулося засідання координаційної ради з підготовки пленарного засідання під головуванням міського голови Ігоря Колихаєва.

На ній були присутні секретар міськради Галина Лугова, заступники та в.о. заступників міського голови Володимир Пепель, Олександр Лук’яненко, Оксана Рукавішнікова, Юрій Стельмашенко, Сергій Циганок, Роман Головня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Кондратенко, керівники департаментів та комунальних підприємств, голови профільних комісій, фракцій, депутати міської ради.

Під час засідання обговорили та внесли до порядку денного Х сесії херсонської міської ради 104 основні питання, а також 7 додаткових , зняли – 1.

Зокрема,  на розгяд пленарного засідання винесено проєкти рішень:

  • Про затвердження Програми реорганізації системи теплопостачання та застосування альтернативних засобів опалення в місті Херсоні на 2022-2023 роки.
  • Про поліпшення безпеки дорожнього руху поблизу закладів освіти, парків та скверів шляхом облаштування пішохідних переходів на одному рівні з тротуарами.
  • Про зміни до бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2021 рік.
  • Про надання зоні зелених насаджень статусу скверу.

Нагадаємо, що пленарне засідання Х сесії міської ради VIII скликання відбудеться 5 листопада о 10.00 у великій залі міськвиконкому.

Вам також може сподобатися

SWOT-АНАЛІЗ БЮДЖЕТНОЇ СКЛАДОВОЇ РОЗВИТКУ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Боротьбу з амброзію на території Херсонської міської територіальної громади продовжать до заморозків

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X