Координаційна рада сформувала проєкт порядку денного ХIV сесії міськради

Новини
👁 164

22 лютого, під головуванням міського голови Ігоря Колихаєва, відбулося засідання координаційної ради з підготовки до пленарного засідання ХIV сесії міської ради, яке заплановано на 25 лютого.

На засіданні були присутні секретар міськради Галина Лугова, заступники та в.о. заступників міського голови Анатолій Хоменко, В’ячеслав Білковський, Сергій Циганок, Роман Головня, Оксана Рукавішнікова, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Кондратенко, керівники департаментів та комунальних підприємств, голови профільних комісій, фракцій, депутати міської ради.

Після обговорення, два із запропонованих проєкти рішень були зняті на доопрацювання. Члени координаційної ради затвердили проєкт порядку денного ХIV сесії міськради, який включає 75 питань.

Серед яких:

  • Про зміни до бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2022 рік;
  • Про звіти про роботу постійних депутатських комісій;
  • Про затвердження Програми підтримки обєднань співвласників багатоквартиних будинків Херсонської міської територіальної громади “Енергодім” на 2022-2023 роки;
  • Про внесення доповнень до Комплексної міської програми “Здоров’я херсонців” на 2022-2024 роки та внесення змін до рішення міської ради від 30.11.2018 №1714;
  • Про надання поворотної фінансової допомоги комунальному підприємству “Сервіс-Центр” Херсонської міської ради.

Вам також може сподобатися

23 лютого – засідання виконкому міськради (Змінено час)
Як підготуватись до надзвичайних ситуацій вдома

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X