Коордрада сформувала порядок денний пленарного засідання ХІІІ сесії міськради

Новини
👁 169

Сьогодні відбулося передсесійне засідання координаційної ради, в ході якого сформовано порядок денний пленарного засідання ХІІІ сесії міськради VIII скликання.

Так, члени координаційної ради проголосували за винесення на розгляд сесії 132 проєктів рішень, 22 проєкти – зняли на доопрацювання, 3 – додали.

Основні питання, що формують порядок денний чергової сесії– земельні – передача ділянок у постійне користування,  затвердження проєктів землеустрою, припинення прав постійного користування на земельні ділянки, надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою, погодження надання оренди тощо.

Міський голова Ігор Колихаєв закликав «архітектурну» та «земельну» комісії розглядати земельні питання спільно, адже архітектурні об’єкти та земля – основні ресурси громади. Безцільна і безсистемна передача земельних ділянок у користування шкодить місту економічно, ділянками спекулюють, місто втрачає можливість отримати інвестора. Земельні ділянки мають передаватися в оренду при наявності цікавих для міста проєктів, і лише у разі їхньої успішної реалізації –  можливість здійснювати викуп.

Крім цього, члени кординааційної ради проголосували за винесення на розгляд сесії міськради трьох проєктів рішень, що стосуються розміщення батальйону територіальної оборони у селищі Наддніпрянське та доповнили список осіб на отримання матеріальної допомоги на лікування.

Вам також може сподобатися

Завтра у міськраді відбудеться пресконференція стосовно створення у Херсоні єдиного перинатального центру
Департамент економіки та інвестицій звернувся до підприємців щодо очищення снігу на територіях

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X