Комишани прєдналися до “місячника благоустрою”

Новини
👁 220

Херсонський міський голова Ігор Колихаєв видав розпорядження, яким продовжив термін проведення місячника з благоустрою до 4 грудня. До прибирання районів міста долучилися старостинські округи. Староста Комишан – Катерина Рогова організувала прибирання у самих Комишанах, сел. Зимівник та Приозерне. Під керівництвом директора КП «Три Кринички» Костянтина Шостака працівники підприємства прибрали території населених пунктів від стихійних сміттєзвалищ, що утворилися протягом останніх років. Відтак, вивезли 7 камазів сміття ( 26,8 тонн).

“Сподіваюсь, що жителі округу будуть більш дбайливо ставитися до чистоти та порядку у своїх селищах”, – зауважує Катерина Рогова.

Нагадуємо, що упродовж місяця на території Херсонської громади триває місячник благоутрою, під час якого прибирають території, закріплені та прилеглі до підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, сектора приватної забудови, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів тощо.

На період проведення місячника благоустрою міське сміттєзвалище безкоштовно прийматиме гілля та листя від підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, які залучатимуться до проведення місячника.

Вам також може сподобатися

Де продаватимуть ялинки у старостинських округах Дніпровського району Херсона
Інформація про програму пільгових кредитів “Власний дім”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X