Комишанський округ отримає 40 фур питної води

Новини
👁 313

Херсонська міська військова адміністрація продовжує співпрацювати зі світовими та українськими благодійними організаціями для забезпечення потреб жителів громади.

Так, днями керівництво Комишанського старостинського округу підписало Меморандум із міжнародною гуманітарною організацією Project HOPE. В його рамках Комишани отримають 40 фур питної води.

За словами старости Комишанського округу Катерини Рогової, одна фура налічує 3200 баклажки води (6 л – одна).

“У рамках співпраці Комишани забезпечуватимуться цією водою по 2 машини на тиждень. Одна сім’я може отримати 2 баклажки – згідно карток. Картки передбачають попередню реєстрацію – саме такі умови визначила гуманітарна організація”, – зазначила Катерина Рогова.

Нагадаємо, що Комишанський округ сьогодні має проблеми з водою – свердловини, які забезпечували комишанців, розграбовані та розбиті окупантами. Людей під’єднали до старих свердловин, однак вода там непридатна до вживання.

Для довідки. Допомога надається в рамках Проєкту “Екстрена допомога для постраждалих від конфлікту ВПО та громад в Україні “, який впроваджується міжнародною гуманітарною організацією Project HOPE та фінансується завдяки підтримці американського народу, наданій через Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Project HOPE є всесвітньою організацією охорони здоров’я та гуманітарної допомоги, яка здійснює діяльність у більш ніж 30 країнах вже більш ніж 65 років.

В Україні організація відновила свою діяльність з початку повномасштабного вторгнення. Команда підтримала вже понад 200 закладів охорони здоров’я у 23 областях в різних секторах: медикаменти та обладнання, тренінги для медичних працівників, мобільні медичні бригади для надання допомоги у віддалених селах та деокупованих територіях, реконструкція, підвищення стандартів гігієни та санітарії, підсилення кадрового потенціалу та психосоціальна підтримка для внутрішньо переміщених осіб.

Вам також може сподобатися

6 квітня на території Херсонської громади працюватимуть 8 пунктів для отримання сертифікатів ВПП ООН
Ворог обстріляв Херсонську міську територіальну громаду 17 разів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X