«Комунальна» комісія підтримала проєкти рішень, що нададуть можливість фахівцям ЦНАПу виїздити до старостинських округів

Депутатська комісіяНовини
👁 232

Сьогодні, 4 листопада, відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності та охорони навколишнього середовища, на якому розглядали сесійні питання та звернення, що надійшли на розгляд депутатів.

Серед питань, які виносяться на розгляд пленарного засідання чергової сесії міської ради, що відбудеться 5 листопада, комісія підтримала проєкт рішення про внесення змін до Положення,  Регламенту херсонського ЦНАПу, в контексті надання права фахівцям здійснювати свою діяльність не прив’язуючись до юридичної адреси розташування установи.

Такі зміни необхідні, аби запрацювали пересувні віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАПу. Завдяки цьому, мешканці старостинських округів матимуть змогу отримати більше 100 адмінпослуг за місцем свого проживання.

Як пояснила начальниця відділу адміністративних послуг Лариса Антонова,  у рамках реформи адміністративних послуг та за підтримки Програми USAID, Херсонська МТГ отримала пересувні мобільні кейси (робочі місця адміністратора) «Мобільний адміністратор» для обслуговування окремих категорій громадян, які не мають змогу відвідати ЦНАП.

Тож, «комунальна» комісія підтримала проєкт рішення про затвердження і порядку його роботи.

Крім цього, комісія розглянула проєкт рішення виконкому міськради «Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Сервіс-опт» на 2022 рік», але не підтримала його.

Як зазначив голова «комунальної» комісії Андрій Медведєв, директор  підприємства Олександр Липовець на ряд питань від депутатів відповіді не мав, тому комісія вирішила заслухати керівника повторно на черговому засіданні комісії.

Коментар голови постійної комісії з питань комунальної власності та охорони навколишнього середовища Андрія Медведєва.

Вам також може сподобатися

Роботи, які виконувало КП «Херсонміськсвітло» 4 листопада
Пішов із життя Почесний громадянин міста Борис Олександрович Нєстєров

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X