Комісія з питань житлово-комунального господарства вирішила посприяти херсонському письменнику

Депутатська комісіяНовини
👁 215

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою депутати розглянули всі проєкти рішень, що виносяться на позачергову сесію міської ради, а також звернення, що надійшли, та виконання попередніх рекомендацій.

Зокрема, заслухали звернення херсонського поета Валерія Кулика, який просив виділити йому кімнату у гуртожитку. Комісія звернулася до управління обліку, розподілу та приватизації житла міської ради з проханням посприяти йому у рамках законодавства.

Депутати також вирішили тримати це питання на своєму контролі.

Окрім того, голова постійної комісії Юрій Рожков запропонував дати рекомендацію комісії з питань комунальної власності та охорони навколишнього середовища підтримати це питання.

Довідка. Валерій Павлович Кулик – поет, перекладач, літературознавець, журналіст. Член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, Заслужений діяч мистецтв України. Лауреат обласної літературної премії ім. Миколи Куліша за книгу “День Сковороди” та Всеукраїнської літературної премії ім. Ярослава Дорошенка за збірку «Призначаю побачення». Лауреат і дипломант кількох міжнародних та всеукраїнських телевізійних фестивалів. Зокрема, є володарем гран-прі Міжнародного телевізійного фестивалю «Калинові мости» (2005) – за телепрограму «Ахалцихе – квітка надії» (про національні меншини Херсонщини).

Вам також може сподобатися

У міськраді обговорили ситуацію із COVID-19 у Херсоні
Послугами Денного центру для жінок, які постраждали від домашнього насильства, скористалися 342 особи

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X