Комісія з питань житлово-комунального господарства розлянула всі сесійні питання

Депутатська комісіяНовини
👁 245

Сьогодні постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою розглядала проєкти рішень, що виносяться на Х сесію міської ради.


Під час засідання депутати палко обговорювали питання наповнення бюджету шляхом продажу нерухомості міста.
Зокрема, Оксана Погомій зауважила, що до переліку об’єктів малої приватизації, які перебувають у комунальній власності, потрапили приміщення, що мають велике значення для громадськості Херсона. Шукаючи найкраще рішення для громади, члени комісії вирішили проголосувати окремо за кожне приміщення із переліку, якщо у котрогось із депутатів виникав сумнів щодо нього.


Комісія підтримала ініціативи депутатів Івана Бебка щодо озеленення, створення нових пішохідних переходів та заміни вживання депутатами на різних комунікаційних майданчиках словосполучення «бюджетні кошти» на «кошти платників податків», а також В’ячеслава Білковського щодо створення скверу ім. Джона Говарда.


Серед іншого депутати розглянули питання комунальної сфери, погодили всі проєкти рішень, що стосувалися соціальних напрямків та медичної галузі, затвердили прогноз бюджету на 2022-2024 роки, а також підтримали звернення до Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради про недопущення підвищення цін на енергоносії.

На засіданні комісії Віктор Сухокобилін звернув увагу присутніх, що при внесенні певних об’єктів до списків на фінансування виконавчим органам варто враховувати рекомендації всіх депутатів, адже за кожним із них стоять виборці, а Ігор Семенчев підняв питання щодо встановлення відбійника на вулиці Марії Фортус.

Загалом було розглянуто всі сесійні питання.

Вам також може сподобатися

Комісія з питань комунальної власності підтримала чотири ініціативи від депутатів
У Херсоні продовжують боротьбу зі стихійною торгівлею на вулицях міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X