Комісія з питань ЖКГ буде вивчати стан херсонських гуртожитків

Новини
👁 252

9 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою.

Депутати розглянули листи та звернення, які надійшли до комісії. Дуже багато з них стосувалось ситуації в міських гуртожитках.

– Ми повинні наводити там лад, ремонтувати, оскільки це власність громади. Тому на наступне засідання комісії ми запросили профільних керівників, які займаються саме питаннями гуртожитків. Ми будемо заслуховувати інформацію щодо ситуації в кожному гуртожитку: скільки там проживає людей, скільки кімнат приватизовані, який загальний стан приміщень, чи здані якісь площі в оренду, хто сплачує, а хто ні. Я та члени комісії вважають, що у гуртожитках мають бути гарні умови, бо в них проживають люди, які переміщуються до нашої області, молоді спеціалісти. І ми повинні надати їм нормальні, зрозумілі умови для життя. – зазначив голова комісії Юрій Рожков.

Окрім цього, члени комісії розглянули звернення від Херсонського Водоканалу та голів ОСББ щодо допомоги в підготвці до опалювального сезону.

Члени комісії надали власні рекомендації, аби Херсон належно підготувався до настання холодів.

Вам також може сподобатися

В Дніпровському районі Херсона тривають заходи із санітарного прибирання
Працівники Херсонського Водоканалу прибирають територію свого підприємства самостійно

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X