Комісія з питань конкурентоспроможності розглядала сесійні питання

Новини
👁 171

На засіданні постійної комісії з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі розглядали проєкти рішень, які пропонуються на розгляд, пленарного засідання сесії міської ради, а також проєкт рішення виконавчого комітету «Про затвердження фінансового плану міського комунального підприємства «Вихор».

Під час засідання знову зайшла мова про наповнення бюджету шляхом продажу нерухомості міста. Зокрема, про затвердження переліку об’єктів малої приватизації, які перебувають у комунальній власності. Про це детальніше поговорити запропонував Тігран Мкртчян. Виконавчі органи міської ради підготували на розгляд депутатів інформацію щодо об’єктів нерухомості, що потрапили до цього списку.

Ігор Житченко запропонував депутатам ознайомитися детальніше із наданими матеріалами вдома, а на наступному засіданні обговорити це ґрунтовно і прийняти рішення щодо цього.

Серед іншого на комісії також винесли на голосування сесії 44 проєкти рішень, що стосуються земельних питань, які були розглянуті профільною комісією.

Окрім того, було обговорено питання що стосувалися зміни напрямків руху вантажного транспорту у місті, святкування різдвяних свят, можливості херсонцям, що мають значні досягнення у різних сферах, виступати амбасадорами міста за кордоном.

Депутати також рекомендували департаменту міського господарства попередньо врахувати до переліку вулиць, де буде здійснюватися ремонт дорожнього покриття наступного року, й вулиці вказані у зверненні Тіграна Мкртчяна.

Вам також може сподобатися

Робоча група “з розрахунку тарифів” надала ряд рекомендацій теплопостачальним підприємствам
Відбулася нарада щодо підвищення ефективності роботи міських парковок

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X