Комісія з питань комунальної власності та охорони навколишнього середовища Херсонської міськради провела чергове засідання

НовиниСоціальна сфера
👁 133

Сьогодні, 15 липня, відбулось засідання постійної комісії з питань комунальної власності та охорони навколишнього середовища під головуванням Андрія Медведєва. На комісії були присутні 6 депутатів: Ірина Ценкер, Ігор Семенчев, Євген Пляс, Костянтин Сивак, Ольга Виноградова. У порядку денному – попередній розгляд проєктів рішень Херсонської міської ради, які пропонуються до порядку денного пленарного засідання 8 сесії міської ради; розгляд листів та звернень, що надійшли на постійну комісію та результатів виконання попередніх рекомендацій постійної комісії. За регламентом засідання постійної комісії мало тривати півтори години, втім, депутати працювали дві.

Серед розглянутих питань: внесення змін до доповнень Програми економічного та соціального розвитку Херсонської міської територіальної громади, надання ОСББ соціальних послуг, діяльність КП «Сервіс-центру», яке надає послуги з паркування, прийняття обладнання у лікарнях ім. Карабелеша і Лучанського, списання обладнання, що вийшло з ладу і не підлягає ремонту у лікарні ім. Карабелеша, звіт по програмі «Оздоровлення херсонців», інші питання.

Окремо викликала жваве обговорення сфера нерухомості, коли на розгляд комісії подається питання з різними позиціями звернень. Наприклад, депутати мають проголосувати за питання під певним номером, в якому міститься пункт стосовно комерційної нерухомості і пункт стосовно нерухомості для побутових потреб звичайних людей. Депутати поставили відокремлювати такі позиції, інакше на сесії буде неможливо етично проголосувати.

Запис трансляції засідання:

Вам також може сподобатися

Сьогодні секретар міської ради Галина Лугова зустрілася з кандидатом на звання Почесний громадянин міста
Роботи, які виконувало КП “Херсонміськсвітло” 15 липня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X