Комісія з питань комунальної власності підтримала чотири ініціативи від депутатів

Депутатська комісіяНовини
👁 432

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та охорони навколишнього середовища, що відбулося під головуванням Андрія Медведєва, депутати заслухали чотири ініціативи та одноголосно їх підтримали.

Так, депутат міської ради В’ячеслав Білковський виступив з ініціативою присвоїти місцю поблизу пам’ятника Джону Говарду, що на проспекті Ушакова, статусу скверу. За його словами, таким чином місто матиме можливість зберегти архітектурну пам’ятку, що має історичне значення.

Депутат міської ради Іван Бебко презентував відразу три ініціативи. Серед них – проєкт рішення щодо озеленення міста. Зокрема, депутат пропонує впровадити традицію висаджування зелених насаджень першокласниками та випускниками шкіл замість придбання їхніми батьками букетів квітів, які через 2-3 дні будуть на сміттєзвалищі.

«Ми маємо запровадити серед наших дітей культуру бережного відношення до зелених насаджень. Як результат – через 5-10 років матимемо місто зовсім з іншим обличчям»,- зауважив Іван Бебко.

Згідно проєкту рішення, засаджувати зелені зони планують відповідно до єдиного дизайну відкритих територій. До речі, розробити єдину концепцію зелених насаджень доручать департаменту міського господарства.

Друга ініціатива депутата стосується поліпшення безпеки дорожнього руху, а саме йшлося про будівництво підвищених пішохідних переходів, на кшталт лежачих поліцейських, у районах муніципальної сфери, освітніх та оздоровчих закладів.

За словами Івана Бебко, при наявності таких переходів пішоходи почуватимуться безпечніше, полегшиться пересування для людей з інвалідністю, матерів з дітьми. Крім цього, слугуватимуть такі переходи значно довше, а головне – водії не зможуть збільшити швидкість більше 70 км/год.

«Такі облаштування є раціональними, оскільки виконуються із тротуарної бруківки, яку не треба систематично фарбувати», – додав він.

Крім цього, Іван Бебко запропонував депутатам не вживати вираз «бюджетні кошти» або «казна», натомість – пропонує вживати вираз «гроші платників податків».

Також комісія заслухала керуючого справами виконкому Максима Кондратенка, який доповів з питань, що виносяться на чергове засідання сесії міської ради 13 жовтня. Зокрема, керуючий справами виконкому озвучив проєкти рішень щодо прийняття на баланс до комунальної власності громади об’єктів освітлення, затвердження переліку об’єктів малої приватизації. Зазначені проєкти комісією були підтримані.

Серед іншого – комісія підтримала звернення депутатів міської ради до в.о Голови ДП «Адміністрація морських портів України» Олександра Голодницького щодо розширення Набережної по проспекту Ушакова.

Вам також може сподобатися

Через Херсон пройде веломаршрут «Берегами двох морів»
Комісія з питань житлово-комунального господарства розлянула всі сесійні питання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X