Комісія з обстеження стану доріг: Підрядники мають заздалегідь передбачати абсолютно усі роботи

Новини
👁 268

«Усі роботи із ремонту дорожнього покриття повинні бути виконані вчасно і якісно. Лише після того, як роботи прийме Технагляд і спеціальна комісія, створена розпорядженням міського голови, буде здійснена оплата», – зазначив член згаданої комісії, депутат міської ради Олександр Ложичев.

Нагадаємо, вчора відбулося чергове комісійне обстеження виконаних робіт підрядними організаціями за участі представників управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку, депутатів, а також голів районних рад і старостинських округів.

Члени комісії побували на трьох об’єктах – на вулицях Полтавській та Центральній (сел.Комишани) і на проспекті Адмірала Сенявіна.

Як результат – заактовано кілька зауважень, які стосувалися якості виконання робіт із поточного середнього ремонту проїжджої частини.

Так, зокрема, по вул.Полтавській комісія зафіксувала завалені люки та каналізаційні решітки, а на просп.Сенявіна підрядник не встановив бордюри.

«Хочу донести до всіх підрядних організацій: коли підрядник попередньо виходить на об’єкт, де він виконуватиме роботи, він повинен вносити пропозиції, які не були враховані в кошторисній документації. Для чого це треба робити? У першу чергу, для того, аби потім при прийомі виконаних робіт, не виявилося, що на об’єкті не вистачає бордюрного каменю, завалені люки та ливневі решітки. Тому я закликаю підрядників заздалегідь передбачати абсолютно усі роботи, щоб згодом не нарікати на те, що їх не було передбачено», – підкреслив Олександр Ложичев.

Вам також може сподобатися

Гончарівка запрошує херсонців взяти участь в онлайн-конкурсах
У Дніпровській райраді Херсона підвели підсумки роботи господарського комплексу району

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X