Комісія з «конкурентоспроможності» розглянула 25 сесійних питань

Новини
👁 153

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі відбувся попередній розгляд проєктів рішень, які виносяться на пленарне засідання Х сесії міської ради.

Серед іншого депутати обговорили питання соціальної сфери, проєкт рішення щодо присвоєння скверу імені громадської діячки Олени Микитась, а також питання, що стосуються оренди, відчуження міської нерухомості та взяття на баланс безхазяйних об’єктів.


Було розглянуто 3 ініціативи Івана Бебка щодо озеленення у місті, будівництва пішохідних доріжок європейського зразка, а також щодо використання лексики, яка б підкреслювала вплив платників податків на формування міського бюджету. Зокрема, він пропонує у діяльності депутатів міської ради на різних комунікаційних майданчиках замінити вживання словосполучення «бюджетні кошти» на «кошти платників податків».


Щодо останньої ініціативи Віталій Бєлобров зауважив, що краще було б підготувати звернення депутатського корпусу до Верховної Ради, аби у такий спосіб підтримати колегу.

Підсумував діяльність комісії Ігор Житченко. Він зауважив, що загалом депутати встигли розглянути 25 сесійних питань.

Вам також може сподобатися

У міськраді видаватимуть довідки бджолярам: На сесії підтримали зміни у роботі департаменту економіки та інвестицій
Сьогодні на маршрутах міста курсує 36 комунальних автобусів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X