Комісія з “архітектури” підняла питання купівлі теплоходів для потреб міста

Депутатська комісіяНовини
👁 647

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони історичного середовища розглядали матеріали щодо отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, які надійшли до управління маркетингу міста й туризму, та проєкти рішень цього управління.

А також – клопотання до департаменту містобудування та землекористування міської ради щодо отримання паспортів прив’язки тимчасових споруд та заяви щодо затвердження землевпорядної документації стосовно зміни цільового призначення ділянок.

Окрім того, було опрацьовано проєкти рішень, що виносяться на наступну сесію.

Під час обговорення останніх на комісії приділили увагу звіту КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс». Зокрема, керівником підприємства було піднято питання доцільності орендування теплоходів містом.

Серед іншого Володимир Сальдо зауважив, що Херсон єдине місто, де дачні кооперативи розташовані на воді та щороку потребують організації водного транспорту, тому є сенс обговорити купівлю теплоходів.

Олександр Ложичев підкреслив, що подібна ініціатива слушна, але має бути різносторонньо вивчена депутатським корпусом.

У ході роботи комісії мова також зайшла і про звернення до Президента та Верховної Ради щодо непідвищення цін на енергоносії (яке веде до погіршення рівня життя громадян). Секретар міської ради Галина Лугова запропонувала звернення замінити листом за підписом всіх міських депутатів, адже на нього обов’язково буде надана відповідь.

Після сесійних питань члени комісії розглянули ще й листи та звернення, які надійшли на розгляд.

Роботу депутатів прорезюмував секретар комісії Олександр Ложичев.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти
Корабельна райрада роз’яснює правила надання інформації на звернення та запити громадян

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X