Комісія ТЕБ та НС визначила ряд заходів щодо колектора на вулиці Чорноморській

Новини
👁 205

Сьогодні відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо аварії на каналізаційному колекторі по вул. Чорноморській (від вул. Університетської до КНС-1).

Комісія ситуацію, яка виникла внаслідок аварії на каналізаційному колекторі, відповідно до національного класифікатора України попередньо класифікувала як надзвичайну, техногенного характеру, об’єктового рівня.
Під час засідання було визначено ряд негайних та термінових дій для ліквідації наслідків аварії.

Зокрема, буде виконано аварійно-відновлювальні роботи на каналізаційному колекторі, огороджено місце руйнування для запобігання нещасним випадкам з людьми та випадкового попадання в каналізаційну систему тварин; встановлено попереджувальні знаки про небезпечне місце.

А також буде виділено кошти з резервного фонду на проведення капітального ремонту.

На час виконання робіт (за необхідності) буде обмежено рух транспорту біля аварійної ділянки та водопостачання абонентів, що скидають стічні води у колектор.

Рух громадського транспорту загального користування буде спрямовано за тимчасовими схемами маршрутів, а також (у разі необхідності) буде забезпечено підвезення технічної води на території, де буде обмежено централізоване водопостачання тощо.

«Зараз жодних причин для відключення чи обмеження водопостачання нема, бо щодо аварії були вжиті всі необхідні заходи Херсонводоканалом. Зауважу, що даний колектор є аварійним, тому буде розроблена проєктно-кошторисна документація та розглянуте питання щодо виділення коштів на виконання ремонтних робіт із резервного фонду міського бюджету», – прокоментував ситуацію заступник міського голови Володимир Пепель.

Нагадаємо, що 13 та 14 липня 2021 року на каналізаційному колекторі за адресою: вул. Чорноморська, 22 виникли аварійні ситуації, внаслідок яких повністю припинився рух стоків по колектору, що викликало гідравлічний підпір та вилив на поверхню ґрунту неочищених стоків в обсязі понад 100 м3 за годину, загальним обсягом більше 500 м3.

Довідка. Каналізаційний колектор по вул. Чорноморській збудований у 1968 році з азбестоцементних і залізобетонних труб діаметром 400 ‒ 500 мм, загальною довжиною 1591 м. Він транспортує стічні води від 70-ти житлових будинків мікрорайону ХБК, сектору індивідуальної забудови Дніпровського району міста, закладів освіти (у т.ч. дошкільних), підприємств, установ та організацій. Колектор проходить у складних гідрогеологічних умовах (глибина залягання ‒ 6 м).

Вам також може сподобатися

Комунальники відреагували на звернення херсонки
Сьогодні секретар міської ради Галина Лугова зустрілася з кандидатом на звання Почесний громадянин міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X