Комісія перевірила стан відремонтованих міждворових проїздів по вулиці Куліша

Новини
👁 775

З 28 липня у Херсоні розпочались комісійні перевірки ремонту та комплексного благоустрою доріг.

Одна з комісій перевірила стан відремонтованих міждворових проїздів за адресами Куліша, 1А, 3 та 3А. У перевірці взяли участь спеціалісти Інспекції з контролю за благоустроєм міської ради, управління транспортної інфраструктури, КП «Херсонміськсвітло», Корабельної районної у місті Херсоні ради, депутати міської ради, громадськість та представник від підрядної організації ТОВ «Кайсар».

Новий асфальт за вказаними адресами проклали цього року.

Як розповів головний спеціаліст Інспекції з контролю за благоустроєм м. Херсона Максим Разгоняєв, зауважень до стану дорожнього полотна та бордюрів немає. Представники інспекції зафіксували кілька електроопор, які знаходяться у неналежному стані, одна – в аварійному. Тому КП «Херсонміськсвітло» було надано вимогу щодо демонтажу та заміни аварійної опори. Також звернули увагу на необхідності обрізки сухих гілок на деревах, видалення аварійних дерев, покосу трави.

Відповідно до затвердженого графіку, такі перевірки триватимуть ще й 29 липня.

Під час проведення комісійної перевірки, до міської влади звернулась Нелля Васил’єва, яка проживає в одному із тих будинків, де відремонтували міждворові проїзди.

Деталі – у відео.

Вам також може сподобатися

Роботи, які виконувало КП “Херсонміськсвітло” 28 липня
Христина Соловій відвідає Херсон у рамках фестивалю

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X