Комісія перевірила стан благоустрою вулиці Кримська

Новини
👁 654

29 липня представники Інспекції з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради: Геннадій Кузьменко, Дмитро Рогаля разом із заступником голови з питань діяльності виконавчих органів Дніпровської районної у місті Херсоні ради Сергієм Ярощуком, начальником відділу доріг управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Володимиром Курижко та головним інженером ТОВ «Кайсар» ЛТД Олексієм Ізабеліним  оглядали стан благоустрою вулиці Кримська і перевіряли якість відремонтованої дороги.

На проведення ремонтно-асфальтних робіт (заміна асфальтного покриття,  часткова заміна прибордюрного каменю, частковий ремонт тротуарної зони) підрядній організації  ТОВ «Кайсар» ЛТД виділено 2 млн 100 тисяч гривень. Довжина дороги, на якій проводилися роботи – 800 метрів, площа заасфальтованого покриття – 4088 м2 .

Як зазначає Дмитро Рогаля, нарікань на виконану роботу немає. Асфальтне покриття у відмінному стані.

Але, загальний стан благоустрою вулиці Кримська викликає багато питань.

На розі вулиць Кримська та Залаегерсег, на прибудинковій території слідчого ізолятора Херсонської обласної прокуратури –  росте амброзія.  Припис щодо усунення порушень складено на місці.

Також ділянка скверу Залаегерсег потопає в бур’янах, зокрема і карантинних.

Як пояснив Сергій Ярощук, на території Дніпровського району знаходиться 17 гектарів землі, що не закріпленні за будь-яким із херсонських комунальних підприємств, які вимушена обслуговувати районна рада.

«Наразі кошти на покіс трави – закінчилися, і ми чекаємо виділення коштів на черговій сесії міськради, адже цього року погода сприяє росту бур’янів», – зазначив він.

За результатами огляду стану вулиці Кримська, інспекція з контролю за благоустроєм зобов’яже «Альянсбуд Груп» прибрати прибордюрну смугу, а Дніпровську районну у місті Херсоні раду – покосити першу зелену зону.

Коментар представника Інспекції з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради Дмитра Рогаля.

Вам також може сподобатися

Тимчасово не працює світлофор на перехресті проспекту Ушакова та вулиці Преображенської
У Херсоні відбудеться виставка “Істина Доброта Терпіння”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X