Колихаєв поставив чіткі задачі інспекції з благоустрою

Новини
👁 285

Наразі в інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсона працюють 11 осіб. Міський голова Ігор Колихаєв сьогодні зустрівся з ними для того, аби особисто дати настанови щодо роботи.
«Що б ми зараз не зробили для міста, все це буде потерпати в смітті, яке деякі містяни досі не навчилися прибирати за собою. Тепер в Херсоні йде умовно зване генеральне прибирання, ви це бачите – люди потроху почали виходити на «суботники», влаштовувати «чисті четверги» та взагалі робити все для того, аби звільнити місто від бруду. На вас же – велика відповідальність за загальний зовнішній вигляд Херсона. І роботи тут непочатий край», – сказав інспекторам міський голова.


Так, за дорученням очільника міста всі недобудови мають бути сховані під маскувальні сітки. І, звичайно, не за кошт міста.
«Власники недобудованих споруд мають запам’ятати: рідне місто треба поважати. І якщо закінчилися гроші на будівництво, нехай знайдуть ресурси хоча би сховати ці руїни під маскувальну сітку із зображенням фінального вигляду майбутньої будівлі. Херсонці та гості міста не мають бачити розруху», – впевнений Колихаєв.


Торкнувся міський голова й системи штрафів. На його думку, інспекція має зайняти більш сувору позицію: правила благоустрою одні для всіх, без виключень. Але очільник міста також попередив: якщо йому поскаржаться на хабарі, які вимагають чи беруть інспектори, пощади не буде нікому.


Наприкінці розмови Колихаєв запитав, чим він може допомогти роботі інспекції. Начальник інспекції Олена Мазур повідомила, що структурі замало кадрів, обладнання та транспорту.
«Давайте домовимося так: побачимо ініціативну та продуктивну роботу інспекції – поговоримо більш предметно про покращення матеріально-технічної бази», – сказав Колихаєв та зазначив, що найближчим часом відвідає місце роботи Інспекції.

Вам також може сподобатися

Послугами Денного центру для жінок, які постраждали від домашнього насильства, скористалися 342 особи
Ще у 113 херсонців підтвердили COVID-19

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X