Колихаєв – головам районів: Три дні на повний викос амброзії

Новини
👁 844

Два вихідних і цілий день понеділка дав Херсонський міський голова Ігор Колихаєв головам районних у місті рад, щоб ті позбавили місто від заростей амброзії. Озвучив це очільник міста на нараді, яку провів сьогодні, 30 липня, зранку.

«У вівторок я особисто перевірятиму місто на наявність амброзії. І абсолютно точно: не заздрю ​​жодному з вас, якщо побачу некошені ділянки. У вас сьогодні є все для того, щоб виконати цю роботу. Ваш термін – три дні», – попередив Колихаєв.

На нараді також були присутні заступник міського голови Володимир Пепель, в.о. директора департаменту міського господарства Віталій Лисенко, начальник інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсона Олена Мазур, інспектори.

«У понеділок ми плануємо отримати партію препарату для знищення амброзії й відразу ж запустимо його в роботу», – поінформував Володимир Пепель.

«Містяни не чекатимуть результатів дії препарату, та й стовідсоткових гарантій його активності ніхто дати не може. Тому в будь-якому випадку до обробки місто буде коситися механічним способом», – сказав Ігор Колихаєв.

Міський голова Ігор Колихаєв звертається до мешканців Херсона з проханням сигналізувати головам районних у місті рад про місця зростання амброзії, тим самим прискоривши її знищення. Крім того, величезне прохання до херсонців, готових допомогти містянам, що страждають на алергію цвітіння цієї рослини: в міру можливості поряд зі своїми домівками включитися в роботу зі знищення амброзії. Давайте також з повагою та співчуттям ставитися до тих, хто виконує цю складну роботу з покосу: підрядники починають прибирати місто о 5 ранку, й витримувати спекотний температурний режим, перебуваючи весь час на вулиці, дуже важко.

Робімо Херсон комфортним для життя разом!

Вам також може сподобатися

30 липня на маршрути міста виїхало 17 автобусів АТАМАН
“Виходь на світло”: херсонським підприємцям до уваги!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X