Колихаєв доручив переглянути транспортні маршрути

Новини
👁 513

Питання житлово-комунального господарства, система транспорту і ремонт доріг – теми, на яких сьогодні під час апаратної наради максимально зосередився міський голова Ігор Колихаєв.

«Покос трави та прибирання вулиць – питання, з яких починається кожен наш день. Без вихідних і відпочинку. І якщо з центральними вулицями служби абияк впоралися, то з районами – справжня біда: як то кажуть, рука людини там ділянок не торкалася. Володимир Петрович, я настійно прошу контролювати стан справ по всьому місту, а не тільки в центрі», – сказав керівник міста, звернувшись до профільного заступника Володимира Пепеля.

Цілий ряд завдань отримав і в.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко.

«Протягом місяця переглянути транспортні маршрути – завдання для вас номер один. Те, що відбувається зараз, це натуральна транспортна анархія: то маршрутки ходять, то їх немає; у вихідні то працюють, то «не хочуть»… Це що взагалі за організація роботи? Місто скоро отримає нові автобуси, які ми придбали, хочу, щоб організація процесу цього сектору була негайно налагоджена», – розпорядився Колихаєв.

Крім того, міський голова скорегував роботу з ремонту доріг, звернувши увагу виконавців на нелогічність дій.

«Давайте робити один раз і добре! Нехай кожен підрядник несе відповідальність за те, що робить на вулицях нашого міста. Фото і відео ремонтних робіт викладайте на сайті міської ради, і обов’язково із зазначенням виконавців. Нехай містяни знають, хто робив ту чи іншу ділянку. Зворотній зв’язок від херсонців – найкраща гарантія якості. Контроль має бути всебічним», – резюмував міський голова.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбулася робоча зустріч з представницею Данського Червоного Хреста
Робоча зустріч за участі Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, волонтерів вищезазначеної організації та представниці Данського Червоного Хреста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X