Коли переїзд Таврійський-ХБК закриють на ремонт. Коментар в.о. заступника міського голови Юрія Стельмашенка

Новини
👁 872

На початку червня в.о. заступника Херсонського міського голови Юрій Стельмашенко на особистій сторінці у соцмережі Фейсбук опублікував пост, в якому розповів про поточну роботу, що стосується ремонту доріг, й ту, яка тільки планується. Він зауважив, що “готують проєкти на капітальний ремонт доріг, в яких обумовлюється заміна основи полотна, місцями розширення доріг, нові бордюри та тротуари”. Одна з локацій, де проведуть капітальний ремонт – з/д переїзд між мікрорайонами “Таврійський” та “ХБК”, у зв’язку з чим на переїзді перекриють рух транспорту. Коли саме очікувати початку ремонтних робіт – у коментарі в.о. заступника Херсонського міського голови Юрія Стельмашенко:

Під самим переїздом містяться бетонні плити, які ми повинні ретельно дослідити, якщо потрібно – замінити, й вже після цього можемо починати капітальний ремонт. Проєктні роботи майже закінчені, далі проводитиметься експертиза, потім буде оголошений тендер. Проходження цих етапів займе близько двох місяців. Тобто, тільки за два місяці (ближче до вересня) ми матимемо підрядну організацію, яка виграє тендер на капітальний ремонт. На час проведення робіт рух транспорту через з/д переїзд доведеться закрити. За попередніми оцінками не більше, як на тиждень. Потім рух відновиться, а переїзд буде вже з якісним дорожнім покриттям.

Сподіваємося, містянам буде якнайменше незручностей, адже Херсонська обласна державна адміністрація до того часу має відкрити першу чергу мостопереходу. Принаймні, очільник ОДА Сергій Козир заявив, що «до 24 серпня, а то й раніше, цей проїзд (перша черга, – ред.) буде побудований».

Вам також може сподобатися

Сьогодні свій віковий ювілей відзначає почесний громадянин міста – Параскевич Павло Кіндратович
COVID-19: 5 херсонців захворіло, 31 – одужав

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X