Колектив Херсонського театру ім. Миколи Куліша привітали з професійним святом

Новини
👁 41

Колектив Херсонського обласного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша привітали з професійним святом – Міжнародним днем театру. Таку можливість люб’язно надали сусіди. Урочистості відбулись у Миколаївському академічному художньому драматичному театрі. 

Перша заступниця начальника Херсонської міської військової адміністрації Наталя Чехута передала найщиріші вітання учасникам заходу від начальника ХМВА Романа Мрочка. Вона вручила нагороди працівникам театру та побажала творчого натхнення, успішної реалізації усіх задумів та вдячних глядачів.

Так, за творчі досягнення, професійну діяльність, спрямовану на здобуття Перемоги та з нагоди Міжнародного дня театру Гграмоти начальника Херсонської міської військової адміністрації отримали:   

– В’ячеслав Новосад

– Дмитро Галютдінов

А також згідно з наказом начальника Херсонської міської військової адміністрації оголошено подяку: 

– Артему Білозубову

– Наталі Фокіній.

Нині, у складні для всієї країни часи, кожен на своєму місці робить все можливе для наближення Перемоги України, а мистецтво відіграє у цьому особливу роль. Зокрема, воно дарує миті радості та відпочинку, допомагаючи відновити душевні сили. 

Наш театр посідає особливе місце в культурному житті громади. Він живе і буде жити! Херсонці зі сцени, гастролюючи по різних містах, розповідають про сьогодення рідного міста, ставлять нові спектаклі. 

Колектив театру натхненно працює, даруючи позитивні емоції та мотивуючи  глядача думати і діяти.

Вам також може сподобатися

Де Херсонводоканал працював 27 березня
Працівники КП “Парки Херсона” щодня приводять до ладу території у різних мікрорайонах Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X