«Клініка, дружня до молоді» вчить підлітків правилам безпеки життєдіяльності

Новини
👁 233

Триває робота «Клініки, дружньої до молоді» в лікарні ім. Є.Є. Карабелеша. Фахівці КДМ: педіатр, психолог, гінеколог – чекають на молодь від 14 до 21 років. Консультації анонімні, конфіденційні та безкоштовні з 9.00 до 16.00 кожного дня, у суботу з 9.00 до 12.00.
Спеціалісти КДМ проводять різноманітні за тематикою та формами інформаційні заходи у навчальних закладах міста: школах та ліцеях, коледжах та училищах.

У січні пройшов тиждень безпеки життєдіяльності. Тематика заняття підбиралася індивідуально, враховуючи вік та потреби конкретного учнівського колективу. Для школярів 14 років актуальні теми здорового харчування та шкідливих звичок, онлайн-загроз (шахрайство, віртуальний терор, кібербулінг, кіберсуіцид) та правил Інтернет-безпеки. Для учнів коледжів та училищ 15-16 років болісними є питання проявів неповаги та утисків, цькування та домашнього насильства, з якими вони стикаються у повсякденному житті. Студенти 17-19 років із зацікавленням беруть участь в інтерактивних лекціях зі збереження репродуктивного здоров’я та тренінгах безпечної соціальної та сексуальної поведінки.


Перегляд відеофільмів про наслідки шкідливих звичок чи небезпечної поведінки не тільки привертають увагу підлітків до безпеки життєдіяльності та поглиблюють їхні знання у цих питаннях, а й спонукають молодь відповідальніше ставитися до свого здоров’я. Про це свідчать жваві дискусії, які виникають під час тренінгів та перегляду роликів. У ході занять учасники обов’язково напрацьовують Правила та рекомендації для підлітків, для дітей старшого шкільного віку та молоді з певної тематики.
На тренінгах обов’язково використовуються елементи психогігієни: вправи на розвиток впевненої поведінки, безконфліктного спілкування та збереження психічного здоров’я під час пандемії, які проводить психолог.
Учасники заповнюють анкети після кожного з них й у своїх відгуках визнають, що завдяки заняттям стали більш обізнаними, впевненими, соціально захищеними та відчувають особисту відповідальність за власне життя.

Вам також може сподобатися

ІНФОРМАЦІЯ про рішення конкурсної комісії  з проведення конкурсу на зайняття посади  директора комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради
Відбувся міський фестиваль-конкурс «Його величність Вальс»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X