“Клініка дружня для молоді” лікарні ім.Є.Є Карабелеша постійно надає психологічну допомогу громадянам

Новини
👁 157

«Клініка дружня до молоді» КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» постійно проводить профілактичну роботу щодо попередження насилля в сім’ї.
Так, торік психологічна допомога була надана 1118 відвідувачам. Кризові звернення з приводу насилля з боку однолітків, батьків, опікунів склали 12 відсотків від усіх звернень за психологічною допомогою.
З приводу насилля у сім’ї з боку батьків торік звернулись 11 підлітків у віці 15-17 років. У цих випадках було як психологічне, економічне, так і фізичне насилля, а також погрози, знущання, утиски, жорстоке поводження. Усі кризові ситуації вдалося вирішити фахівцям КДМ у ході індивідуальної роботи з батьками на засіданнях мультидисциплінарної комісії, а також за допомогою адміністрацій навчальних закладів.
У навчальних закладах міста протягом травня пройшли інформаційні заходи з протидії насиллю під гаслом «Захисти себе від насилля!» Під час заходів студенти отримали корисну інформацію, куди звертатися у кризових ситуаціях, обговорили способи подолання насилля в сім’ї, в тому числі сексуального. В ході тренінгових ігор учасники підвищили свою впевненість, засвоїли навички протидії насиллю, усвідомили важливість розголосу будь-яких проявів насилля. Нові знання та вміння дозволять їм протистояти маніпуляціям агресора та зберегти своє здоров’я. Під час навчань також відбувався перегляд фільму за темою домашнього насильства.

Вам також може сподобатися

Ігор Колихаєв: «Змінювати треба не тільки вулиці Херсона, а ще й думки його містян»
4 червня – позачергове засідання виконкому міськради

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X