Христина Соловій знімає кліп у Херсоні

Новини
👁 284

У Херсоні розпочалася зйомка відеокліпу Христини Соловій в рамках спеціального проєкту «Натхнення сходу», який реалізується в рамках фестивалю «З країни в Україну».

Проєкт направлений на популяризацію серед українців внутрішнього туризму та покликаний привернути увагу до міст на Сході та Півдні України за допомогою творчості відомих артистів та гуртів. Разом з відомим українським режисером та кліпмейкером Віктором Придуваловим артисти проведуть творче дослідження та знімуть відеокліпи на одну зі своїх пісень. До такого дослідження доєднаються оператори, режисери та стилісти кількома командами, щоб створити нові музичні шедеври сучасного українського мистецтва із кадрами українських міст, які увійшли до проєкту.

Для кожного з міст Фестивалю було обрано одного артиста-амбасадора. Амбасадоркою Херсона стала українська співачка Христина Соловій.

За дорученням міського голови Ігоря Колихаєва управління культури відпрацювало питання проведення зйомок у Херсоні, допомогло визначити цікаві в місті локації та домовилось із херсонським суднобудівним заводом (ТОВ «СМАРТ-МЕРІТАЙМ ГРУП») про відеозйомку на його території. 

Вам також може сподобатися

До уваги херсонців – адреси демонтованих ТС без дозвільних документів (з фото)
Оголошення, що вийшло у газеті «Гривня – СВ» 20.05.2021

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X