Херсонводоканал замінив насосно-силове обладнання

Новини
👁 109

У червні Херсонводоканал завершив ремонтні роботи із заміни насосно-силового обладнання на КНС-4. Для забезпечення безаварійного режиму експлуатації встановлено новий помповий агрегат європейського виробництва GRUNDFOS, замінено напірну засувку. А також замінено вхідний та вихідний трубопроводи, виконано бетонування фундаменту для насоса, відновлено електрообладнання.

Оновлення насосно-силового обладнання дозволить зменшити його енергоспоживання при збереженні продуктивності. Використання частотного перетворювача забезпечить економічний режим експлуатації обладнання та запобігатиме його передчасному зносу шляхом точного підтримання заданого тиску. Заміна насоса дозволить також підвищити рівень надійності станції, оскільки помпа може працювати навіть при аварійному затопленні машинного залу.

Для довідки. КНС-4 шахтного типу, побудована в 1982 році, введена в експлуатацію в 1983 р. ВО «Херсонський комбайновий завод». Передана до комунальної власності та на баланс МКП “ВУВКГ міста Херсона” в 1989 році. Призначена для прийому побутових господарсько-фекальних і виробничих стічних вод, що поступають з частини Таврійського мікрорайону та з житлових кварталів Північного району, а також з сусідніх підприємств і установ, та перепомповування їх на міські очисні споруди.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбудеться виступ хору ім. Г. Верьовки
Методичні рекомендації щодо організації документального оформлення фактів пошкодження (утрати) посивів (урожаю) сільськогосподарських культур

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X