Херсонводоканал цілодобово чергує на аварійній ділянці каналізаційного колектора між вулицею Покришева та IV-м Таврійським

Новини
👁 249

Херсонський Водоканал інформує щодо ситуації на аварійній ділянці каналізаційного колектора  між  КНС-5 (вул. Покришева, 20) та IV-м Таврійським.

Так, станом на 26 жовтня підприємство тримає на контролі 8 нових провалів  ґрунту над пошкодженими ділянками трубопроводу діаметром 400-600 мм.  Цілодобово в обхід  зруйнованої ділянки здійснюється перекачування стічних вод житлових будинків Таврійського мікрорайону, в яких мешкає 75 тисяч херсонців. 

Працівники Херсонського Водоканалу цілодобово чергують на місці аварії, аби споживачі мікрорайону не відчували незручностей та отримували послуги водопостачання в повному обсязі.

Сьогодні фахівці служби водовідведення ремонтно-будівельної дільниці та автотранспортної служби завершили санацію самопливного каналізаційного колектора, на ділянці довжиною 80 метрів, адже під загрозою обрушення  ділянки 1230 метрів.

«Роботи складні, тривалі.  На глибині до 5 метрів ми самостійно можемо замінити каналізаційний трубопровід, але на ділянці біля КНС -5 глибина сягає 8 метрів, де нам вкрай потрібна допомога підрядної організації. Невдовзі  зима, тому бути заручниками ситуації ризиковано. Міський голова та депутати міської ради пообіцяли допомогти, на що сподіваємося ми і мешканці Таврійського мікрорайону», – прокоментував ситуацію головний інженер Водоканалу Олексій Савченко.

Вам також може сподобатися

Де сьогодні працювали фахівці КП «Херсонміськсвітло»
Роботи з реконструкції електромереж на території Комишанського округу планують завершити до середини листопада

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X