“Херсонводоканал” пропонує скористатися реструктуризацією заборгованості за послуги

НовиниСоціальна сфера
👁 204

Проблема заборгованості за житлово-комунальні послуги залишається невирішеною для багатьох споживачів МКП «Херсонводоканал». При підписанні договору реструктуризації заборгованості за послуги “Херсоводоканала” споживачам надається можливість поетапного погашення виниклого боргу. Це дозволить поступово та рівномірно погасити борг за послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Переваги підписання договору реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги:

1. рівномірне погашення реструктуризованої заборгованості;

2. умови договору (строк, розмір щомісячної плати) встановлюються в індивідуальному порядку, в залежності від фінансового стану споживача;

3. надається можливість погасити борг в максимально короткий строк;

4. уникнення оплати штрафних санкцій та судового збору, в разі звернення підприємства до суду;

5. оформлення договору жодним чином не впливає на порядок нарахування субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Іншим способом погашення заборгованості є звернення МКП «ВУВКГ м. Херсона» до суду. В такому випадку, до суми грошових вимог зараховується судовий збір, інфляційні витрати та 3% річних від основного боргу. Тобто, сума боргу буде збільшена.

МКП «Херсонводоканал» попереджає, що у відповідності до ст. 4 Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію» від 20.02.2003р., заборгованість громадян, які не уклали договір про реструктуризацію заборгованості та не сплачують поточних платежів, стягується житлово-комунальними підприємствами за рішенням суду. Тому, рекомендуємо споживачам скористатись законним правом на укладання договорів реструктуризації та погасити борг на комфортних для них умовах. З питань погашення заборгованості або укладання договору на поетапне погашення боргу звертатися до пунктів приймання населення “Херсонводоканалу” за адресами у м. Херсоні:

• пл. ім. Ю.Тутушкіна, 9 каб. №2;• вул. Лавреньова, 7;

• Острівське шосе, 4;

• вул. Перекопська, 166;

• вул. 49-ої Гвардійської Херсонської дивізії, 18-А;

• вул. Генерала Алмазова, 41-А.

При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код власника житла.

Інформація за тел. 42-01-29, моб.(050)313-71-36

Вам також може сподобатися

“Ти у мене єдина”: творча спільнота Херсона запрошує відсвяткувати День незалежності України разом
Упродовж минулої доби на коронавірус у Херсоні захворіло ще 42 людини

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X