Херсонводоканал продовжує вести роботу з боржниками

Новини
👁 411

Юридичний відділ Міського комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» продовжує роботу з боржниками.

На цьому тижні Херсонським міським судом Херсонської області, за заявами МКП «ВУВКГ м. Херсона», були видані виконавчі листи на загальну суму – 168 705,80 грн.

Крім цього, боржники також будуть зобов’язані сплатити суму судового збору, сплаченого підприємством за подання заяв про стягнення заборгованості до суду.МКП «ВУВКГ м. Херсона» вже звернулося із відповідними заявами на примусове виконання судових рішень до відповідних органів Державної виконавчої служби.

Із відкриттям виконавчого провадження боржників буде внесено до Єдиного реєстру боржників, що ускладнюватиме в подальшому оформлення будь-яких угод щодо відчуження належного їм майна та унеможливлюватиме виїзд за кордон.

До боржників будуть застосовані заходи примусового виконання рішень, передбачені ст. 10 Закону України «Про виконавче провадження», а саме: звернення стягнення на кошти, цінні папери, інше майно; звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інший дохід боржника; заборона боржнику розпоряджатися та/або користуватися майном, яке належить йому на праві власності, у тому числі коштами та інші.

Також нагадуємо, що відповідно до ч. 2 ст. 10 Закону України «Про виконавче провадження» з боржників буде стягнуто виконавчий збір у розмірі 10 відсотків суми, що підлягає примусовому стягненню, а це додаткові витрати боржників у розмірі 16 870,58 грн.МКП «ВУВКГ м. Херсона» радить вирішувати питання щодо погашення заборгованості по оплаті за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення в досудовому порядку, адже подальше звернення до суду матиме наслідки у вигляді примусового стягнення суми заборгованості за надані послуги, арешту коштів і майна, а також додаткових витрат, зокрема, судового та виконавчого зборів.

Вам також може сподобатися

4 вересня відбулася друга частина акції “ХЕРСОН’Є” зі створення майстер-плану міста
4 вересня з Києва до Херсона прибув перший у Європі артпотяг “Гоголь TRAIN”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X