«Херсонводоканал» інформує щодо ситуації з аварійними колекторами на вулицях Чорноморській та Покришева

Новини
👁 271

Херсонський Водоканал інформує, що задля проведення ремонтних робіт на колекторі в районі КНС-5, розроблений проект ліквідації наслідків аварії, який передбачає санацію зруйнованої ділянки та заміну засувки на нову, діаметром 600 мм.

Виконана експертиза проекту, отримані необхідні дозвільні документи, укладені відповідні договори, виконані підготовчі роботи.

Сьогодні підрядник почав виконувати роботи по вулиці Покришева. Фінансування робіт передбачено за рахунок коштів ремонтного фонду Водоканалу.

Щодо колектора по вул. Чорноморській, станом на сьогодні, визначені необхідні обсяги виконання першочергових робіт – санація найбільш аварійної ділянки довжиною 0,6 км та підготований необхідний пакет документів для фінансування робіт з резервного фонду міського бюджету.

Триває процес узгодження документів міською радою.

Нагадуємо, що сильні зливи на початку липня цього року стали причиною аварій на двох  каналізаційних колекторах міста:

  • провал на території КНС-5 (руйнування склепіння залізобетонних труб колектора №16 на глибині 8м). Ситуація, що склалася, загрожувала екологічною катастрофою з виливом неочищених стоків в обсязі близько 5 тис.куб.м на добу, оскільки по зруйнованому колектору на КНС-5 надходять стічні води від усіх Таврійських мікрорайонів міста з населенням близько 75 тис. чоловік. Працівниками механічного та електричного цеху було оперативно змонтовані та підключені відкачуючі засоби з тимчасовим обвідним трубопроводом, які дозволили перекачувати стоки в обхід пошкодженої ділянки колектора. 6 липня на колекторі був зафіксований новий провал;
  • руйнування склепіння залізобетонних труб на колекторі по вул. Чорноморській в районі будинку № 22. Зазначений колектор транспортує стічні води від 70 багатоквартирних будинків мікрорайону ХБК на КНС-1. Для зменшення обсягів виливу стічних вод було тимчасово відключено від водопостачання частину житлових будинків, підключених до колектору. Терміново забезпечено відведення стічних вод за тимчасовою схемою. Протоколами засідань міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на обох колекторах визнані надзвичайними та такими, що потребують негайного вирішення.

Вам також може сподобатися

9 серпня у Херсоні прогнозують погіршення погодних умов
Херсонський Водоканал реагуватиме на аварійні ситуації набагато швидше

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X