Херсонводоканал інформує щодо ситуації на аварійних колекторах

Новини
👁 106


У липні сильні зливи стали причиною аварій на двох каналізаційних колекторах міста, що розташовані на вул. Покришева та на вул. Чорноморській.
Там були змонтовані та встановлені відкачуючі засоби з тимчасовим обвідним трубопроводом, які дозволили перекачувати стоки в обхід пошкодженої ділянки колектора. Комісією з питань ТЕБ та НС ситуації на обох колекторах визнані надзвичайними та такими, що потребують негайного вирішення.

Наразі щодо колектора на вул. Покришева – розроблений проєкт ліквідації наслідків аварії, який передбачає санацію зруйнованої ділянки та заміну засувки на нову, діаметром 600мм. Виконана експертиза проєкту, отримані необхідні дозвільні документи та укладені відповідні договори. Виконані підготовчі роботи. З 9 серпня підрядник планує приступити до виконання робіт. Фінансування робіт передбачено коштом  ремонтного фонду Херсонводоканалу.

Щодо колектора на вул. Чорноморській – там визначені необхідні обсяги виконання першочергових робіт – санація найбільш аварійної ділянки довжиною 0,6 км. Підготовлений необхідний пакет документів для фінансування робіт з резервного фонду міського бюджету. Триває процес узгодження документів міською радою.

Нагадаємо, як розвивалися події на колекторах у липні:
– 5 липня припинилось надходження стічних вод на КНС-5 було виявлено провал ґрунту та вилив стоків по трасі колектора діаметром 800мм. Ситуація, що склалася, загрожувала екологічною катастрофою з виливом неочищених стоків в обсязі близько 5 тис.куб.м на добу, оскільки по зруйнованому колектору на КНС-5 надходять стічні води від усіх Таврійських мікрорайонів міста з населенням близько 75 тис. осіб. 6 липня на колекторі був зафіксований новий провал.


– 13 липня на колекторі по вул. Чорноморській в районі будинку №22 відбулося руйнування склепіння залізобетонних труб . 14 липня був зафіксований повторний обвал ґрунту. Колектор по вул. Чорноморській транспортує стічні води від 70 багатоквартирних будинків мікрорайону ХБК на КНС-1.

Вам також може сподобатися

Заступник міського голови Володимир Пепель провів підсумкову нараду з керівним складом підпорядкованих виконавчих органів
Які роботи виконувало КП «Херсонміськсвітло» сьогодні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X