Херсонводоканал до Дня Незалежності України проводить тенісний турнір

Новини
👁 200


У Херсонводоканалі стартував турнір з настільного тенісу на першість підприємства з нагоди Дня Незалежності України.
У ньому беруть участь 56 гравців із 16 виробничих підрозділів підприємства. Команди складаються виключно з чоловіків, за винятком загального відділу, який представляють дві чарівні дівчини.

Тренування та відбіркові тури відбуваються під час обідньої перерви та після роботи. На території декількох виробничих об’єктів встановлені тенісні столи, за якими водоканалівці відточують свою спортивну майстерність. Переможці будуть визначені в особистому та командному заліку.

Керують проведенням турніру перший заступник директора Олег БОДНАР, який отримав «золото» у змаганні з динамічної стрільби, та досвідчений тренер футбольної збірної Водоканалу Юрій МІЩЕНКО, який виступає й у якості рефері.

«Спортивні корпоративні заходи так само необхідні для роботи, як і підвищення кваліфікації, тому що зміцнюють командний дух і поліпшують внутрішній клімат у колективі, який готовий довести свою спортивну майстерність і на рівні міста, якщо з’явиться така можливість», – прокоментував подію директор Херсонводоканалу Віктор СКОБЛІКОВ.

Вам також може сподобатися

Сьогодні депутати «земельної» комісії розглядали заяви про передачу присадибних ділянок у власність
Чергове засідання сесії міськради відбудеться 3 вересня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X