Херсонців запрошують взяти участь у велоперегонах

Новини
👁 333

8 серпня 2021 року у Херсоні відбудуться крос-кантрійні перегони ХСМ “Sadove”. Організатором події є ГО “Федерація велосипедного спорту Херсонської області” за підтримки Херсонської міської ради.

Крос-кантрійні перегони – це змагання по пересіченій місцевості. До участі у перегонах запрошуються усі охочі віком від 18 років. Наявність шолому обов’язкова!

Траса перегонів являє собою коло довжиною 45 кілометрів та пролягає через Антонівку, Садове, Зеленівку та Текстильний. Старт змагання відбудеться о 15:00 біля ТРЦ “Фабрика”, 4-та черга, фініш – біля ТРЦ “Таврія-Б”. При пересіченні автошляхів можливе перекриття руху патрульною поліцією.

На усіх учасників чекає пам’ятна медаль та сертифікат про подолання дистанції, а на переможців – відповідні медалі та дипломи. Організатори змагання також запрошують усіх охочих стати волонтером і допомогти у підготовці заходу. Зокрема, 7 серпня координатор перегонів Денис Прокопчук чекає на помічників для розмітки траси. Зустріч відбудеться о 10:00 біля “Макдональдсу” (ТРЦ “Фабрика”).

А 8 серпня о 12:30 головний суддя ФВСХО Олександр Ковтун запрошує на експрес-навчання з надання першої невідкладної медичної допомоги при травмуваннях. Місце зустрічі – ТРЦ “Фабрика”, 4-та черга.

Для відпрацювання практичних навиків при собі бажано мати набір гумових рукавичок та еластичний бинт. Більш детальну інформацію про перегони можна дізнатися на сайті ФВСХО.

Вам також може сподобатися

Вихованець Херсонської ДЮСШ №6 представив Україну на Олімпіаді у Токіо
У Корабельному районі міста перевіряли суб’єктів господарювання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X