Херсонців запрошують узяти участь у Програмі «Банк молодіжних інновацій»

Новини
👁 38

Програма «Банк молодіжних інновацій – Youth Innovations Bank» шукає активну, запальну та небайдужу молодь, яка хоче та може змінювати життя своєї громади!

 Визначай проблему, яку ти хочеш вирішити, збирай команду однодумців, подавай заявку на участь у програмі та отримай до 3000 доларів на реалізацію свого проєкту.

Вже в лютому буде зібрано всіх зацікавлених на дводенну онлайн-сесію «Від ідеї — до змін», де ти та твої друзі дізнаєтесь:

 – Як визначити та дослідити актуальні проблеми своєї громади.

 – Що таке інноваційний підхід до вирішення проблем громади та навіщо він потрібен.

 – Яким буде вплив твого інноваційного проєкту на громаду та Україну в цілому.

 Команди, які представлять найкращі ідеї, зможуть взяти участь в основній частині програми, пройти курс навчання, відшліфувати свої проєкти та, під керівництвом менторів і менторок, пройти весь шлях від мрії — до реалізації власного проєкту.

Дедлайн подачі заявок до участі в інтенсивній онлайн-сесії з інновацій «Від ідеї – до змін» — 7 лютого 2022 року.

Форму можна заповнити за посиланням: https://forms.gle/EW2t5xAMLupZRLWc6.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).


Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбувся чемпіонат області з боксу
18 січня херсонців запрошують на Суворова послухати щедрівки

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X