Херсонців запрошують стати волонтерами пробації

Новини
👁 485

Волонтерство у пробації досить новий і прогресивний вид допомоги людям, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавлення волі.  Волонтерська допомога разом із зусиллями співробітників пробації, сприяє зміні світогляду, способу життя та нормальному поверненню правопорушників у суспільство.

У нашій області працює 22 районних підрозділи філії Державного Управління «Центр пробації» у Херсонській області, які запрошують волонтерів до співпраці. Саме волонтерська допомога може зарадити правопорушнику у запобіганні повторного вчинення злочину.  

Хто може стати волонтером у пробації?

Є певні вимоги, до волонтерства в пробації. Ця робота буде цікава студентам або фахівцям з освітою права, психології, соціальної роботи. Але спробувати себе у волонтерстві пробації може кожен, хто досягнув віку 18 років.

Чим я можу допомогти?

У першу чергу, важливе спілкування з підопічними на повсякденні та особисті теми, волонтер може ділитися своїм знаннями в різних сферах життя, розповідати як боротись з гнівом, керувати своїми емоціями. Такі бесіди дуже важливі для реабілітації людей.

Освітні заходи є також важливими для клієнтів пробації – це може стати гарним інструментом для їх соціалізації. Чимало колишніх правопорушників не мають навіть середньої освіти, тож допомога з засвоєнням певних навичок покращить їх шанси знайти роботу.

Волонтерська допомога може бути у пошуку вакансій, роботи, складенні резюме, та інше.

 Як стати волонтером в пробації?

Для цього потрібно обрати районний підрозділ «Центру пробації», зателефонувати та запропонувати допомогу. Адреси та контакти Херсонських районних центрів можна знайти на Волонтерській платформі за посиланням: https://bit.ly/2Z721Tz

Вам також може сподобатися

Станом на 23 жовтня у Херсоні захворіло ще 499 осіб
Де сьогодні працює Херсонський Водоканал та чому знижений тиск у водопровідній мережі Антонівки

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X