Херсонців запрошують на осінні курси української мови

Новини
👁 106

Запрошуємо херсонців на осінні курси української мови у рамках Всеукраїнського Руху «Єдині», амбасадором яких став ведучий ранкового проєкту «Сніданок з 1+1» Руслан Сенічкін.

Курс стартує 6 листопада та триватиме 28 днів.

Щоб зареєструватися, відвідайте сайт https://yedyni.org/ 

Курси – безкоштовні.

Долучитися можна з будь-якої точки світу!

Із липня 2023 року Рух «Єдині» збільшує кількість розмовних клубів української мови наживо на деокупованих територіях Херсонщини та Харківщини. Нині учасники курсів зустрічаються, щоб практикувати розмовну українську.

Забудь про скутість і комплекси, стань вільним у своїй мові! Вимовляй вишукано, добирай колоритні вислови та гарячі слівця! 

«Українська мова – інструмент збереження себе та української ідентичності. Ми наблизились до розуміння цієї важливості як ніколи. В історичній перспективі це має велике значення для нас усіх. Нині захисники й захисниці відвойовують право жити далі. Весь світ має знати, хто такі українці і що таке Україна? Якраз мова доводить світу, що така нація, як українці, існує. Для мене надзвичайно важливо доєднатися до Всеукраїнського Руху “Єдині”, щоб продовжувати плекати в собі Україну та мотивувати інших вивчати українську» — так вважає наш амбасадор Руслан Сенічкін.

Нагадаємо, що курси Руху «Єдині» вже пройшли близько 100 тисяч людей, які успішно подолали і мовний, і психологічний бар’єри!

Мерщій! Реєструйся!

Вам також може сподобатися

Де у Херсоні прибирали 31 жовтня
Учора працівники Херсонського водоканалу ліквідували аварійну ситуацію на водопроводі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X