Херсонців запрошують долучитись до Національної волонтерської платформи

Новини
👁 125

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні й Українська Волонтерська Служба спільно з Міністерством молоді та спорту закликає заходити на Національну Волонтерську Платформу. На онлайн-порталі неурядові організації можуть додавати волонтерські можливості, а кожен охочий — шукати волонтерство у своєму місті. Волонтерська Платформа є містком між неприбутковими організаціями, активістами та молоддю.

Місія Волонтерської Платформи — познайомити українську молодь з можливостями, які відкриває волонтерство, та стати провідником у світі добрих справ. На Платформі громадські організації можуть публікувати анонси волонтерських проєктів, а волонтери — переглядати можливості свого регіону та обирати найцікавіші ініціативи.

Сайт розроблений так, щоб і волонтери, і представники організацій у декілька кліків знайшли чи оприлюднили волонтерську можливість за дванадцятьма категоріями: від допомоги тваринам до онлайн-волонтерства.

За чотири місяці роботи Волонтерська Платформа залучила вже понад 6,5 тисяч українців до волонтерства. Тому відкрити світ волонтерства ти теж можеш уже зараз — сотні волонтерських можливостей та однодумців чекають на сайті https://platforma.volunteer.country/

Запрошуємо херсонців долучатись!

Вам також може сподобатися

Для працевлаштування людей з інвалідністю відкрився новий майданчик
Херсонводоканал усуває течу на трьох вулицях

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X