Херсонців закликають взяти учать в дискусії про громадський активізм

Новини
👁 167

19 листопада о 11:00 Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» Медіа-центр “ІРС-Херсон” запрошує представників громадських організацій, преси, місцевої влади та небайдужих громадян взяти участь в дискусії «Як зацікавити херсонців до участі в громадському активізмі?»:Чи долучаються херсонці до участі в громадському активізмі?

– Чи готові фінансово підтримати громадські організації?

– Коли очікують на реформи?

– Кого вважають джерелом влади в країні?

Ці та інші питання запрошені експерти обговорять під час дискусії. Також, учасники порівняють показники Херсонської області з даними Загальнонаціонального опитування Програми «Долучайся!», щоб краще зрозуміти специфіку регіону. Під час дискусії всі охочі зможуть поставити свої питання.

Спікерами події стануть:

  • Лариса Польська, голова правління, Благодійна організація “Фонд громади міста Херсон «Захист»;
  • Юлія Яцина, менеджер з виконання проектів, проект “Демократичне врядування у Східній Україні” (DG East);
  • Оксана Сахно, регіональна представниця Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» в Херсонській області.

Контактна особа з боку Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»: Оксана Сахно, регіональна представниця в Херсонській області.

Під час заходу будуть представлені результати Загальнонаціонального опитування щодо громадського залучення для Херсонської області. Трансляція заходу відбуватиметься на сторінках у Facebook Медіа-центру “ІРС-Херсон” та Програми «Долучайся!».Захід організовано Програмою сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Вам також може сподобатися

Сьогодні комісія «ЖКГ» попередньо розглянула земельні питання
Завтра у міськраді підпишуть контракт на поставку 42 тролейбусів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X