Херсонців закликають організуватись в інформаційній сфері

Новини
👁 259

Заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр опублікувала допис щодо інформаційної зброї, яку використовують окупанти на території нашої країни:

“Ми з вами вже організувались в усіх сферах, давайте ще організуємось в інформаційній.

Інформаційну зброю РФ використовує паралельно з військовим озброєнням. Вони посилюють одна одну. Вони шукають шляхи і способи інформаційного впливу на нашу свідомість для чого використовують наші з вами слабкі місця. Ми емоційні і жалісливі, чутливі до тих, хто нам співчуває – на цей інформаційний гачок нас легко взяти. Так само є гачки і в західного суспільства, які використовує РФ.

Як це працює? Зараз багато західних компаній виводять свої потужності з РФ. Але добра частина з них стоїть перед дилемою – як залишитись в РФ, але не зіпсувати репутацію в очах шанувальників на Заході. І от для цього РФ вигідно створити видиму опозицію, рух проти Путиіна і проти війни. Бо це серйозний аргумент для виправдання західних кампаній перед їхніми західними споживачами. Вони ж, умовно кажучи, їхню продукцію постачають не лише росіянам, які підтримують війну, але й великій частині притомних людей, які проти Путіна. І їх неможна залишати без їхньої продукції. Повірте, що західне суспільство це виправдання сприйме.

Що стосується України, то в нашому інфопросторі російську опозицію і російських противникі війни РФ використовує для розколу нашої єдності. Бо зруйнувати наші будинки не означає зруйнувати нашу єдність і наші переконання. Тому окрім фізичного руйнування наших міст і сіл, вони намагаються зруйнувати нашу єдність. Чим більше довіри в нас буде до їхньої опозиції і противників війни, тим більше РФ їх використає проти нас. І в дуже важливий момент, коли нам потрібно буде займати єдину жорстку позицію проти РФ, виявиться, що частина нашого суспільства не зможе це зробити, бо в РФ є і притомні люди, які проти війни. От це, власне і є мета російських інформаційних спецоперацій під час війни – розділилити нас за різними світоглядними позиціями.

Тому, в нашому інформаційному просторі, поки йде війна, не повинно бути їхніх експертів, політиків, колишніх політиків, опозиціонерів, бізнесменів, щиро співчуваючих – бо їх всіх використає РФ проти нас – або прямо, або “втемну”. Не читайте їхні пости, статті і не обговорюйте їх, не треба їх ні в чому переконувати або дякувати за підтримку – вони всі інформаційна зброя своєї країни (незалежно від того, знають вони про це чи ні).

Залиште їхнє інформаційне поле нашим професіоналам. Наші інформаційні війська, повірте, дуже потужні”.

Вам також може сподобатися

Херсонський обласний центр служби крові звертається до донорів
Засідання виконкому 17 березня скасовано

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X