Херсонців закликають навести лад на власних та закріплених територіях

Новини
👁 189

У нашому місті подовжено термін проведення місячника із  благоустрою до 04 грудня 2021 р. відповідно до розпорядження Херсонського міського голови від 11.11.2021 р. №382р .

Закликаємо  жителів приватного сектору та багатоквартирних будинків Корабельного району, колективи підприємств, організацій та установ всіх форм власності, громадські організації навести лад на власних та закріплених територіях.

Нажаль проблемним питанням залишається утворення стихійних сміттєзвалищ. Опале листя, гілля дерев, великогабаритні побутові відходи, залишки будівельного сміття,  такі відходи часто громадяни складають поруч з контейнерами сміттєвих майданчиків та в інших в неустановлених для цього місцях. Нагадуємо, що такі дії є порушенням Правил благоустрою.

Саме тому виконавчим комітетом Корабельної районної у місті Херсоні ради постійно вживаються відповідні заходи стосовно попередження утворення несанкціонованих звалищ сміття та їх ліквідації.  У період з 04 листопада по 13 листопада 2021 р. ліквідовано 93 стихійних сміттєзвалища, загальний обсяг вивезеного сміття становить 147420 т.

Нагадуємо: на час проведення місячника полігон твердих побутових відходів приймає гілля та листя безкоштовно. За інформацією щодо отримання талонів на вивезення звертатися за адресою: м. Херсон, вул. Суворова, 29, каб.301, тел. (0552)225016, відділ життєдіяльності району виконавчого комітету Корабельної районної у місті Херсоні ради.

Тож об’єднаємо наші зусилля, станемо дбайливими господарями і покажемо чудовий приклад любові і шани до свого рідного міста! Херсон повинен бути комфортним для проживання містом!

Фото ілюстраційне

Вам також може сподобатися

17 грудня відбудеться сесія міської ради
Підсумки робочого тижня Дніпровської служби у справах дітей

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X