Херсонців просять долучитися до публічних консультацій “Рівні права та інклюзивність”

Новини
👁 280

Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді просить долучитися до публічних консультацій “Рівні права та інклюзивність”.
Центр разом з Міністерством соціальної політики України, запрошуємо до публічних консультацій з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в усіх сферах життєдіяльності суспільства.

В Україні активно відбуваються процеси інтеграції гендерних підходів у діяльність державних органів, що передбачає врахування потреб та досвіду різних груп жінок і чоловіків при формуванні та реалізації державної політики в економічній, політичній, культурній та соціальній сферах для отримання жінками та чоловіками рівних благ.

Міністерством розроблено проєкт Стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року та проєкт плану заходів з реалізації Стратегії до 2024 року.

Метою Стратегії є зменшення фактичної нерівності жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства.

Всі зацікавлені особи зможуть долучитись до консультацій, заповнивши опитувальник, розміщений за посиланням: ПК «Рівні права та інклюзивність».

Вам також може сподобатися

У Херсоні волонтери зберуться облаштовувати Молодіжний простір
Сільгоспвиробники можуть розраховувати на дотацію від держави

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X