Херсонцям презентують дослідження пасажиропотоків міста

Новини
👁 273

У вівторок, 2 листопада о 19:00 відбудеться чергова зустріч з обговорення Плану сталої міської мобільності Херсона в онлайн форматі (на платформі Zoom) з огляду на карантинні обмеження.

Спікери транспортної консалтингової компанії Egis представлять дослідження пасажиропотоків Херсона та продемонструють, як працюватиме транспортна модель міста. Також обговорять принципи сталого планування громадського транспорту – ці принципи стануть основою заходів з розвитку громадського транспорту громади.

Якщо вам цікаво, як планується розвиток мобільності в Херсоні, або маєте пропозиції щодо удосконалення руху транспорту чи підвищення безпеки руху – запрошуємо на зустріч.

Посилання на Zoom платформу для приєднання до онлайн-зустрічі: https://zoom.us/j/98841038821?pwd=Q2wxcUttNTNJcnJyb3JLbE9JbTV5UT09

Розроблення Плану сталої міської мобільності (ПСММ) для Херсона триває з 2020 року, спільно з французькою компанією Egis, за рахунок 150 тис. євро грантових коштів Європейського банку реконструкції та розвитку.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до експертки проєкту Ірини Бондаренко, [email protected].

Нагадаємо: План сталої міської мобільності – це стратегічний план, створений для задоволення потреб у пересуванні людей та бізнесу у містах і навколо них, задля досягнення вищого рівня життя. Важливим у ПСММ є залучення громадськості до процесу розробки, аби врахувати потреби усіх категорій мешканців. Чимало міст ЄС уже розробили та впроваджують ПСММ, а до 2030 року таких міст має стати ще більш, згідно зі Стратегією сталої мобільності ЄС.В Україні Плани сталої міської мобільності, хоч і не є обов’язковими документами, однак уже розроблені та затверджені у Львові, Житомирі, Полтаві, Миколаєві, а ще кілька міст розробляють такі плани зараз – серед них і Херсон, Суми, Тернопіль та Харків.

Вам також може сподобатися

Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна – СВ» 28.10.2021
Які роботи виконувало КП “Херсонміськсвітло” 28 жовтня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X