Херсонці започаткували 18 успішних стартапів

НовиниСоціальна сфера
👁 268

5 серпня, під час підсумовування дворічної діяльності Місцевого партнерства зайнятості в Херсоні, відбулась презентаціях 18 успішних бізне-ідей, які реалізували завдяки проєкту. Місцеве партнерство зайнятості – МПЗ, за підтримки Херсонської міської ради забезпечило навчання, перекваліфікацію та грантові можливості для майбутніх підприємців. 

Початківці в бізнесі сміливо трансформують власні ідеї на прибуткову справу. Херсонська міська рада, як один з партнерів програми, допомагає просувати локальні стартапи.

Нагадаємо: гранти в розмірі 3000 $ кожен на відкриття власного бізнесу 18 стартаперів виграли у конкурсі МПЗ «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес». Ініціативу підтримали Міжнародна організація праці та Уряд Данії.

Сьогодні підтримати місцевий бізнес можете й ви, скориставшись локальними послугами та продуктами. Детально ознайомитися з кожним стартапом можна за посиланням: http://lepkherson.org/?fbclid=IwAR0dW152Ox1gLq1ygMMtFInzDjISn1f8FrwP_bI8tLGdPi9fwLVvO9YvWLU#rec325255133.

А починалося все у 2018 році. Місцеве партнерство зайнятості у Херсоні запустило зміни у підходах сфери професійно-технічної освіти, підтримує бізнес-ідеї у сфері туризму, сприяє працевлаштуванню населення шляхом перекваліфікації, створення нових підприємств, освітніми заходами.

Проєкт сфокусував увагу саме на сфері туризму, складниками якого є ресторанний та готельний бізнес, як галузь з найбільшим потенціалом для нашого регіону. Що важливо, міською стратегією розвитку Херсона туризм також визначено однією з перспективних сфер для інвестування.

Також оновлена стратегія фокусується на підтримці малого й середнього бізнесу, розвитку інфраструктури та залученні інвестицій. В реалізації цих напрямків важливе значення має потенціал та якісна підготовка кадрів. І завдяки співпраці з МПЗ молодь отримує можливості навчатися і створювати нові продукти, досвідчені спеціалісти можуть перекваліфікуватись, стати затребуваними на ринку й залишитися на Херсонщині, не їхати за кордон.

Довідково:

Запуск Місцевого партнерства зайнятості в Херсоні ініціювала Міжнародна організація праці в рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні». Його метою стало об’єднання зусиль органів влади, роботодавців, освітян та організацій громадянського суспільства для покращення умов ринку праці у Херсонській громаді.

Разом ми продовжимо розвивати Партнерство задля ефективної побудови комплексної системи аналізу ринку праці, актуалізації напрямків підготовки фахівців відповідно до потреб ринку. Сьогодні важливо провести ефективні зміни, щоб херсонці були забезпечені роботою, підприємства – кваліфікованими кадрами, галузі – інвестиціями.

Вам також може сподобатися

У міськраді перевірили готовність до опалювального сезону
Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X