Херсонці взяли участь у Всеукраїнському легкоатлетичному забігу на честь полеглих за Україну воїнів

Новини
👁 360

Сьогодні, 28 серпня, херсонці взяли участь у  Всеукраїнському забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

Захід відкрили символічно на Алеї Героїв незалежної України, де учасники Акції вшанували пам’ять загиблих Героїв України: «Вони будуть жити вічно в наших серцях».

Вшанувати пам’ять полеглих захисників та підтримати близьких прийшли: заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Шибаєв та секретар Херсонської міської ради Галина Лугова.

«Я знаю, що у забігу беруть участь і близькі полеглих воїнів, тому вклоняюся вам, дякую. Вдивляючись на фото наших загиблих воїнів – крається серце» – звернулася до присутніх секретар міської ради.

Напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, традиційно влаштовують всеукраїнський забіг. Херсон приєднується до Акції вдруге. Цьогоріч у ній взяли участь близько 100 херсонців. Кожен з них, з іменем загиблого воїна на грудях, обравши  посильну дистанцію пробіг від 2500 до 5000 метрів.

Нагадуємо, що Акція започаткована у 2018 році батьком загиблого Героя російсько-української війни, «кіборга» Олексія Дурмасенко.

Усі учасники забігу наприкінці отримали сертифікати про участь.

Слід зазначити, що Херсон бере участь у  Всеукраїнському забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України» завдяки організаторам: Міністерству у справах ветеранів АТО України, Управлінню фізичної культури, молоді та спорту та Департаменту реалізації гуманітарної політики ХОДА, а також небайдужих херсонців -учасників забігу!

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж із місця події.

Вам також може сподобатися

У Суворовському районі зменшилась сума заборгованості з виплати заробітної плати
На 28 серпня ще 31 людина у Херсоні захворіла на коронавірус

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X