Херсонці взяли участь у мистецькій толоці поблизу Чернівців

Новини
👁 136


2 вересня біля Чернівців, на території  нещодавно відкритого музею-садиби поетеси Анни Дущак ( с.Тисовець, Великокучурівська СТГ) відбулася мистецька толока «Українська душа в творчому розмаїтті Півдня й Заходу». Її  організаторами стали Палац молоді і студентів Херсонської обласної ради та відділ культури Великокучурівської селищної територіальної громади.

Херсонці зачарувалися природою буковинського краю, гостинністю його жителів та колоритом і глибиною народних традицій. Своєю чергою вони  познайомили місцеву громаду з  культурними надбаннями Херсона.

На мистецькій толоці виступили заслужений діяч мистецтв України Олексій Пономарьов, талановиті співаки Олена Баранова, Сергій Каталкін, Олександр Цехмейструк, Лариса Оськіна, аматорський колектив “Берегиня”  та інші.

Всі культурно-мистецькі заходи, організовані під час війни, спрямовані на підтримку наших військових. Не стала винятком і толока на Буковині. Вдалося залучити містян до збору коштів  на потреби захисників і захисниць ЗСУ.

Був представлений і і «Дзвін памʼяті», виготовлений з  гільзи від снаряда, переданої до музею спротиву “богами війни” – бійцями-херсонцями 406-ї окремої артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Олексія Алмазова.

Вам також може сподобатися

Херсон було атаковано з реактивних систем залпового вогню та артилерії
Інформаційний захід з презентації грантових можливостей для бізнесу в рамках програми «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X