Херсонці вибороли 40 призових місць на змаганнях з рукопашного бою

Новини
👁 138

25 квітня в Новій Каховці відбувся Відкритий Кубок Херсонщини з рукопашного бою. Змагання зібрало 150 спортсменів з різних міст: Херсона, Миколаєва, Скадовська, Нової Каховки, Горностаївки, Голої Пристані.


У ньому взяли участь 32 вихованці гуртка «Контактного карате» та «Карате — тренуймося разом» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. Спортсмени змагалися у двох номінаціях: легкий та дозований контакт. Вихованці гуртків м.Херсон вибороли 40 призових місць: 13 медалей за перше місце, 12 – за друге, 15 – третє.

Переможцями стали: Касаткін Назар, Доценко Кирило, Простосердов В’ячеслав, Драй Влад, Бондаренко Никита (учні Херсонського навчально-виховного комплексу № 48); Радзиховський Олег (ЗЗСО №52); Руднік Дар’я, Руднік Іван (ЗЗСО №50); Велікоднєв Антон (ЗЗСО №37); Кошицька Євгенія (ЗЗСО №7); Височенко Артур (ЗЗСО №53).
А найкращим учасником змагань став вихованець гуртка Білоусов Микита (ЗЗСО №53), який посів І місце у двох номінаціях та за рішенням суддівської колегії отримав кубок і звання за найкращу техніку.

Вам також може сподобатися

У Великодній «чистий четвер» посадовці та депутати прибирали на бульварі Лесі Українки
Депутати “бюджетної” комісії розглянули пропозиції до порядку денного VII сесії міськради

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X